O stronie

Treść

Wszystkie poglądy, wrażenia czy informacje publikowane na stronie reprezentują stan na dzień daty publikacji wpisu i jako takie mogą ulec zmianie w czasie. Nie znajdziesz tu prawd absolutnych czy odkryć na miarę Ameryki w konserwach. Niemniej istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie spodoba Ci się to, co tu przeczytasz. Wchodzisz na własną odpowiedzialność.

Nie jestem psychologiem, psychiatrą, coachem, lekarzem ani dietetykiem. Wszystkie zawarte na stronie informacje dotyczące szeroko pojętego zdrowia bazują na moich doświadczeniach i zebranych przeze mnie informacjach, i jako takie nie mogą stanowić substytutu konsultacji specjalistycznej. Nie ponoszę odpowiedzialności za skutki stosowania rad i metod zawartych na stronie (dotyczy to zarówno wpisów, jak i komentarzy).

Prawa autorskie

Wszystkie treści są mojego autorstwa, o ile nie wzmiankowano inaczej, i nie mogą być w żaden sposób zmieniane ani kopiowane na inny serwis lub serwer w Internecie. W szczególności, zabronione jest przypisywanie sobie ich autorstwa, a także wykorzystywanie ich fragmentów lub całości w celu sprzedaży lub reklamy jakiegokolwiek produktu lub usługi bez mojej wiedzy i zgody.

Ponieważ nie umiem robić ładnych zdjęć, co widać po moim Instagramie, wszystkie fotografie pochodzą ze źródeł udostępniających je na licencji Creative Commons Zero (z przeznaczeniem do domeny publicznej), o ile nie wzmiankowano inaczej.

Współpraca

Strona nie została stworzona z nastawieniem na popularność i zyski.
Jeśli jednak uważasz, że możemy coś razem zdziałać, napisz do mnie. Skontaktuj się ze mną, jeśli szukasz kogoś do współpracy w nauce, chcesz skonsultować swój projekt lub podzielić się pomysłem.
Mogę wykonać dla Ciebie research, przetłumaczyć z języka angielskiego tekst naukowo-techniczny, medyczny lub materiały edukacyjne. Jeśli ciekawi Cię jakieś zagadnienie i chciałbyś o nim przeczytać na blogu – daj znać. Piszę też teksty na zamówienie.